Що таке пожежа має уявлення кожен з нас. Це лихо може спіткати будь-кого, оскільки від вогню, як відомо, порятунку немає. Займання в приміщенні може статися від короткого замикання, збою напруги в електромережі.

Наша компанія має відповідні технології та знання щодо того, як повернути до життя ваше майно, прибрати несвіжий запах і допомогти Вам у відновленні втраченого ритму життя після події.

Прибирання після пожежі включає в себе наступні послуги:
– Винесення сміття, обгорілих залишків інтер’єру;
– Очищення стель, стін, підлог і інших поверхонь від кіптяви;
– Мийка, видалення слідів кіптяви, упаковку в коробки кухонного посуду, побутової та оргтехніки, дрібних предметів інтер’єру;
– Миття вікон (по домовленості) *;
– Видалення забруднень з дверних ручок, перил розеток;
– Обробка всіх поверхонь реагентом для усунення запаху гару.Кругообіг щоденних справ, ні хвилинки зайвої, по крупицях викроюється час для себе і близьких – знайома картина? Як же при такої нелюдської завантаженні сучасній людині знайти час для такого «улюбленого» заняття, як прибирання? На саму думку про майбутній обсязі робіт, які можуть тривати не один день, у будь-якої людини може зіпсуватися саме квітуче настрій.
Але рішення є! Перекладіть цю місію на співробітників нашої компанії і використовуйте звільнилося дорогоцінний час собі в задоволення. Наша компанія гарантує високу якість робіт, яке Вас приємно здивує. Наші співробітники врахують всі Ваші побажання, наводячи порядок із старанністю, як в своєму власному будинку.

Знайшли дешевше – перевірте перелік надаваних послуг. Виникли питання – телефонуйте нам прямо зараз!
* Примітка: миття вікон проводиться за бажанням Замовника та оплачується окремо.