М’які меблі на сьогоднішній день є невід’ємною частиною обстановки як квартири, так і офісу, надаючи будь-якого інтер’єру затишок і комфорт. Але в процесі експлуатації будь-які меблі, як і всі предмети побуту, втрачає первозданну красу і яскравість, покривається плямами, накопичує пил і мікроорганізми, шкідливі для людини, а тому потребує спеціального догляду.

З цією метою наша компанія пропонує послугу глибокої хімчистки меблів, яка має на увазі під собою впорскування в матеріал оббивки і моментально втягування з оббивки назад спеціального миючого розчину, дана процедура здійснюється під великим тиском. Саме абсорбція (поглинання) під великим тиском дозволяє витягти з оббивки все засмічення, пісок, вбити мікроорганізми пилового кліща. Дана процедура може повторюватися кілька разів в разі потреби.

При регулярному і своєчасному виконанні, хімчистка м’яких меблів допоможе усунути плями, незалежно від походження, в’їдаються забруднення, запахи тварин, очистити засмальцьовані підлокітники, диванні подушки та сидіння! З метою підтримки первозданного зовнішнього вигляду Ваших м’яких меблів на довгі роки, така процедура виконується 2-3 рази в рік. В іншому випадку існує ймовірність, що меблі достроково втратить свою привабливість або акумулює в собі пил і алергени. Та й плями набагато легше вивести свіжі, ніж застарілі, до того ж «законсервовані» самостійним застосуванням побутовою хімією.

P.S. ЧИЩЕННЯ яких меблів В ДОМАШНІХ УМОВАХ.
Але є деякі труднощі. Справа в тому, що більшість побутових засобів в своєму складі мають або розчинники, або так званий активний кисень. Частково ці кошти здатні розчинити (але не видалити) деякі прості забруднення, але з огляду на хімічних процесів, можливі й негативні наслідки. Це часто зустрічається “консервація плями”. Надалі вже важко буде вивести подібне пляма, а в деяких випадках навіть неможливо, так як забруднення проникає вглиб ворсу і тканини на “молекулярному рівні”. Це перша проблема. Друга проблема – це випалювання тканини, сход барвника, деформація і тд. Пов’язано це з сильною агресивністю подібних засобів. Буває, що деякі “зачищені” плями можуть стати видніше після після професійної хімчистки, що як раз і пояснюється консервацією плями на тлі повної професійної чистки непостраждалих матеріалу.
У таких випадках наша компанія не несе відповідальність за результати робіт.

Знайшли дешевше – перевірте перелік надаваних послуг. Виникли питання – телефонуйте нам прямо зараз!